# Hurra!
Author: Pose-idon

Äntligen funkar mina nerladdade filer i spelet! Jag vill tacka Thiah och Superstars för all hjälp! ![Skrattande](http://thesims.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 1
Author: Lovizaa

Men mina funkar fortfarande inte. >.<

## Comment 2
Author: Pose-idon

:( Ladda ner dom pogram som Superstars berättade om, då kommer det nog funka för dig :)

## Comment 3
Author: Pose-idon

Fin i sitt nya hår!

## Comment 4
Author: exitingsvillemo

vart hittade du det håret? skitsnyggt ju =)

## Comment 5
Author: Pose-idon

[http://www.xmsims.com/sims3/ehtm/fhair/fhair001.html](http://www.xmsims.com/sims3/ehtm/fhair/fhair001.html) Jättemånga snygga! Den länken ligger bland länkar där uppe också ;)

## Comment 6
Author: exitingsvillemo

Jag brukar ladda ner därifrån, men måste ha missat just det håret =/ eller så ser det annorlunda ut när det väl kommer på ens egen sim =)

ska in där och leta igen, hår kan man aldrig få nog av =D

## Comment 7
Author: [Borttaget]

Det var såååå lite så :D Glad att någon fick hjälp så det funkade.

Kramisar

## Comment 8
Author: [Borttaget]

#6 hår kan man ALDRIG få nog av :D jag har massor av hår..älskar det. Fast har även massor av nedladdat material...me love

## Comment 9
Author: angelicaejlic

Men jag har laddat hem en massa hår och jag förstår inte hur man får in dom i spelen, kan någon hjälpa tack ? :(a)

## Comment 10
Author: [Borttaget]

vet någon av alla er om man ''betalar'' , antingen med simPoints eller om man typ bara laddar ner det man vill ha?

## Comment 11
Author: [Borttaget]

Brukar ladda ner från samma sida men får det inte att funka, funkade när jag använde Sims 2 förut och nu när jag laddar ner till Sims 3 (sims 3 filer också) funkar det inte.  
  
Jag har Winrar och har en Mods mapp i Sims 3 mappen med en mapp som heter "packages" och så har jag en mapp som heter "Downloads" där det finns filer som är nedladdade från en annan sida som funkar.

## Comment 12
Author: [Borttaget]

Wera har du läst i alla trådarna vi har om nedladdning och installering?? Finns MASSOR med info där :D

## Comment 13
Author: [Borttaget]

#12 Yeepp det har jag men fick det inte att funka.

HURRA FÖR MIG OCKSÅ! Fick det att funka för några dagar sedan ;)

## Comment 14
Author: Kim387333

får det inte att fungera!!! kan nån ge mej en annan hemsida med snyggt hår??

## Comment 15
Author: PotatoEcho

Haha, är det bara jag som får ont i magen att ladda hem nya saker och inte kan vänta på att få använda dom? ![Foten i munnen](http://thesims.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-foot-in-mouth.gif "Foten i munnen")![Oskyldig](http://thesims.ifokus.se/tiny3/plugins/emotions/img/smiley-innocent.gif "Oskyldig")
