# Fel på Appaloosa plains ?
Author: fellan99

Hej!

Jag har haft det här ända sen jag fick the sims 3 husdjur.

Så fort jag går in på Appaloosa plains så hackar det upp sig. Det gick inte göra nånting. Det var för det mesta när jag hade flyttat in en sims till ett hus så går det inte göra nånting för det bara fastnar! Blir skit less för jag gillar verkligen den staden med det går inte spela på den.

Men de anndra världarna går det göra det på.

Hjälp!

## Comment 1
Author: SimsBrooke

Jag har inte så.. Skumt att du har det =/

## Comment 2
Author: fellan99

mm :(

## Comment 3
Author: molllyr

får fråga en sak...  Är det den staden man får med i husdjur?

## Comment 4
Author: SimsBrooke

#3 ja det är det.

## Comment 5
Author: [Borttaget]

Husdjursspelet är fullt av buggar och fel, installera om och se hur det funkar då. Annars, stäng av onödiga processer och sänk grafiken, första du ska göra om spelet hakar upp sig och/eller stängs av.

## Comment 6
Author: fellan99

Jag har instalerat om det två/tre ggr redan.. Jag tror det är för att jag andvänder testing fusket .. Tack endå :)

## Comment 7
Author: [Borttaget]

#6 Jag använder alltid testingcheatsenabled true, men inget har någonsin hänt för mig.

Jag har inte uppdaterat mitt spel, dock.

## Comment 8
Author: diesel92

Tror inte det har med fusk att göra. har tidigare kört utan fusk nu ett tag och det har buggat och stängt av sig m.m ändå >.>
