# Koplantan- värt pointsen?
Author: htt

Kan ingen av er som har koplantan skriva lite om den? Är den värd simpointsen? Jag vet bara att den kan äta upp jobbiga besökare samt att man kan mjölka den :)

## Comment 1
Author: Tokyo

Om jag ska vara ärlig visste jag inte att det fanns en koplanta...

## Comment 2
Author: fiffeliffe

Jag har funderat på samma sak, men också utifall att jag kanske tröttnar på den, eller kanske tröttnar på sims (fast jag är säker på att jag inte tröttnar på sims)

## Comment 3
Author: Yoshi11

Köpte koplantan för ett bra tag sedan men ännu inte ens använt den... Hm, väntar väl på rätt tillfälle antar jag men än så länge är jag inte sugen på det :)

## Comment 4
Author: lottis98

Jag köpte den mest för att jag var så kär i den i TS2. Jag tycker den är rolig och söt, men jag har den mest som dekoration (för jag kör mest i min legacy). Jag tycker kanske inte det är värt de pengar som den faktiskt kostar, men om man som jag, får poängen gratis, så kan det vara kul! :)
