# Gissa vad som händer här?
Author: [Borttaget]

Som rubriken säger ![Skrattande](http://thesims.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande")

## Comment 1
Author: SimsBrooke

Någon som gifter sig kanske?

## Comment 2
Author: Mitchika

Vad i hela världen...? :O

Jag har inte sett så många simmar på en plats sen jag använde mig av ett fusk i Sims 2 som drog till sig alla simmar i kvarteret till en och samma tomt! :O XD

## Comment 3
Author: [Borttaget]

Väntar och ser om fler vill gissa :-D

## Comment 4
Author: [Borttaget]

Fest ? (=

brölop ?

## Comment 5
Author: mikkan01

Hmmmm....varför är alla klädda i svart/vitt...![Cool](http://thesims.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-cool.gif "Cool")  
Begravningspartaj kanske?:O

## Comment 6
Author: [Borttaget]

#5 Där säger du nåt, men dom har alla något gemensamt förut sina svartvita kläder .....

## Comment 7
Author: Jesperlinden97

Säkert någon trollkar/häxa som klonat ett par/tre stycken simmar på en tomt flera gånger ;p   
Vild gissning, jag har ingen aning!

## Comment 8
Author: [Borttaget]

Bröllop? :)

## Comment 9
Author: [Borttaget]

Flera har gissat Bröllop och NEJ det är inget bröllop, sorry ....

## Comment 10
Author: SimsBrooke

Tell us :D

## Comment 11
Author: [Borttaget]

Studentfest tror jag att det är! :)

## Comment 12
Author: [Borttaget]

Ok jag ger mig nu då ......

Det dom alla har gemensamt är förutom samma sorts kläder är även att dom alla är fikets **Ägare** ![Skrattande](http://thesims.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-laughing.gif "Skrattande") ..... och det sista dom har gemensamt är att dom är en **Bugg ![Skrikandes](http://thesims.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-yell.gif "Skrikandes")**

Min sim skulle åka dit och ju närmare hon kom desto trögare blev spelet.

Jag började göra resestsim men gav upp, raderade hela byggnaden och satte dit min isbar istället ![Tungan ute](http://thesims.ifokus.se/js/lib/tiny_mce/plugins/emotions/img/smiley-tongue-out.gif "Tungan ute")
